Aktuality

Aktuální informace a oznámení

Poslední příprava přinesla remízu

Poslední přípravný duel před zahájením nové sezóny mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří v Nymburku remizovali s třetiligovými Zápy 1:1. Vše podstatné se odehrálo v první dvacetiminutovce.

Vlašim – Zápy 1:1 (1:1)

Branka Vlašimi: 17. Breda.

Sestava Vlašimi: Kolář – Kareem (60. Pernica), Breda (60. Dostál), Kulhánek, Kurka (60. M. Pudil) – Onije (46. Soukeník) – Franěk (46. Holoubek), B. Rosa (60. Musil) – Šubert (46. Lehký), Biegon (46. Hodek), A. Pudil (60. Záviška).

Vlašim zakončila utkáním s třetiligovým soupeřem soustředění v Nymburku, které svěřenci Aleše Majera absolvovali od středy. Právě náročný program uplynulých dní byl na vlašimském celku vidět a hrálo se celkem vyrovnaní utkání, které zahájil lépe soupeř, který se dostal po čtyřech minutách hry do vedení. Vlašim však dokázala celkem rychle reagovat a v 17. minutě se prosadil Petr Berda, který tak zároveň dal výsledku konečnou podobu. Ve zbývajícím čase se totiž ani jednomu týmu nepodařilo dotáhnou žádnou z akcí do gólového zakončení.